TJ Spartak a l p i n  c l u b
R o k y t n i c e  n a d  J i z e r o u
 
 
 
 

AKCE

 

Zavírání nebe u Poupů s prasátkem

Ahoj lezci...přijďte se v sobotu poďvať k Poupom. Chystáme něco jako zavírání nebe pro lítače, tak přijedou kamarádi z Brna i z jiných krajin. A rádi bychom vás tam měli také...těšíme se na vás, Parateam

 

-zde oficiální prohlášení velitele letky...

Ahoj kamarádi rokytnického létání.

Konečně jsme se rozhoupali a tak jak jsme se v létě předběžně domlouvali, pořádáme v sobotu 3.11.2007 zavírání nebe v Rokytnici.
Sezónu chceme ukončit trochu stylově, a tak aby se nejednalo jen o bohapustou konzumaci alkoholu, bude se v sobotu odpoledne konat na Studenově přátelský sranda závod v přesnosti přistání (o pivo). V případě, že nás počasí nepustí do vzduchu, je v záloze neletový program.A to podle vzájemné dohody,např. jakýkoli sport v hale(volejbal,fotbal,…), sauna, kuželky, karty,… Večerní posezení je domluveno v oblíbené hospodě u Poupů, kde teče nejen pivo ale i moravská vína nejrůznější kvality . Bude se opékat prasátko(spíš svině jak prase), takže bude i co jíst (přepokládaná spoluúčast do 200 kč). Je zde možnost DVD projekce, tak kdo máte,vezměte s sebou vydařená videa či fotky z této sezóny.
Ubytování je možno zajistit za velmi rozumné ceny přímo v penzionu u Poupů nebo v budově volejbalových kurtů(společná místnost,vlastní spacáky-cena 50kč/noc) .
Příjezd účastníků se předpokládá v sobotu dopoledne, kdo chce ladit formu na místě už v pátek bude vítán, ale musí to dát vědět předem.
Zahájení závodu v sobotu po poledni, vývozy na kopec zajištěny.

Těšíme se na Vás a doufejme, že se vše vydaří tak, jak má.

Parateam Rokytnice.

-s případnými dotazy nebo nejasnostmi se obraťte na Borka:603 544 208
Broňu:604 423 068
Svaťáka:732 706 394
Vaška:608 715 417

 
   
 
 
TJ Spartak Rokytnice n./Jiz.
Tělovýchovná jednota Spartak
 

Horosvaz
Stránky ČHS

 
Rokytnice nad Jizerou
Oficiální stránky města
 
Horská služba
Horská služba ČR
 

Paraglideteam Rokytnice
Paragliding v Rokytnici

 

Penzion BONA
Ubytování v Rokytnici n./Jiz.

 
 
 
 
NÁVŠTĚVNÍ KNIHA
 
 
 
(c) 2006, AlpinClub Rokytnice   e-mail: alpin.club@seznam.cz
  icq:      291-170-115