ZPĚT
DISKUZE O ZÁVODU...
 
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2008 - kategorie MUŽI
Celkové pořadí St. č. Jméno Oddíl ETAPA Časovka Slalom Trestné  Body
čas  body čas  zpoždění čas zpoždění  body    
(min) body (s) (s) body Celkem
1 24 Jirák Jan HS Jizerské hory
168,38
300
8:20
17
00:53,10
00:04,69
46,52
0
363,52
2 43 Hepnar Jan Skialpin klub HS Orlické hory
152,55
300
9:09
66
00:48,41
00:00,00
0,00
0
366,00
3 58 Duch Miroslav AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
132,32
300
8:43
40
00:53,61
00:05,20
51,58
0
391,58
4 64 Rousek Miloslav AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
179,32
300
8:52
49
00:54,82
00:06,41
63,59
0
412,59
5 70 Štantejský Michal SAC Špindlerův Mlýn
141,21
300
9:57
114
00:48,98
00:00,57
5,65
0
419,65
6 16 Němec Michal AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
167,47
300
9:23
80
00:53,22
00:04,81
47,72
0
427,72
7 77 Cienciala Martin Skialp Třinec
145,12
300
9:17
74
00:55,90
00:07,49
74,30
0
448,30
8 2 Bánský Jaroslav SAC Špindlerův Mlýn
179,34
300
9:50
107
00:54,62
00:06,21
61,60
0
468,60
9 38 Pochobradský Jan Skialpin klub HS Orlické hory
153,01
300
9:39
96
00:55,91
00:07,50
74,40
0
470,40
10 68 Horký Pavel HS Jizerské hory
169,59
300
10:27
144
00:51,45
00:03,04
30,16
0
474,16
11 56 Komárek Jaroslav Skibike HS
167,55
300
9:58
115
00:55,89
00:07,48
74,20
0
489,20
12 42 Král Libor Skialpin klub HS Orlické hory
175,17
300
10:16
133
00:54,13
00:05,72
56,74
0
489,74
13 15 Splíchal Láďa HO Tanvald
177,10
300
10:10
127
00:56,76
00:08,35
82,83
0
509,83
14 35 Lukeš Roman Dynafit Czech team
174,53
300
10:39
156
00:55,80
00:07,39
73,31
0
529,31
15 3 Jindřišek Jan SAC Špindlerův Mlýn
177,36
300
10:38
155
00:58,44
00:10,03
99,50
0
554,50
16 40 Pávek Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
174,06
300
9:51
108
01:03,66
00:15,25
151,28
0
559,28
17 71 Dunka Štěpán SAC Špindlerův Mlýn
167,51
300
10:37
154
01:00,54
00:12,13
120,33
0
574,33
18 48 Rozlívka Radek Skialpin klub HS Orlické hory
203,47
300
11:03
180
01:00,02
00:11,61
115,17
0
595,17
19 4 Lukeš Tomáš LK Balvan
173,09
300
11:32
209
01:02,58
00:14,17
140,57
0
649,57
20 44 Poslušný Roman Skialpin klub HS Orlické hory
172,18
300
10:54
171
01:09,33
00:20,92
207,53
0
678,53
21 61 Nekvinda Alexandr AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
194,04
300
14:25
382
00:59,44
00:11,03
109,42
0
791,42
22 17 Svoboda Jan 3H+J
225,04
300
12:32
269
01:10,91
00:22,50
223,20
0
792,20
23 41 Vébr David Skialpin klub HS Orlické hory
195,40
300
12:48
285
01:09,70
00:21,29
211,20
0
796,20
24 30 Chalupa Jan MaydaySki
251,55
300
15:26
443
01:02,89
00:14,48
140,67
0
883,67
25 62 Janata Tomáš AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
199,08
300
11:55
232
01:24,05
00:35,64
353,55
0
885,55
26 11 Baron Brian von Tersch MaydaySki
205,24
300
18:30
627
01:18,78
00:30,37
301,27
0
1228,27
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2008 - kategorie ŽENY
Pořadí v kat. St.č. Jméno Oddíl ETAPA Časovka Slalom Trestné  Body
čas  body čas  zpoždění čas zpoždění  body    
(min) body (s) (s) body Celkem
1 60 Formánková Dita AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
206,14
300
11:24
201
00:54,37
00:05,96
59,12
0
560,12
2 1 Bánská Petra SAC Špindlerův Mlýn
177,28
300
12:05
242
00:53,10
00:04,69
46,52
0
588,52
3 22 Jahodová Šárka DSA Modrý důl
206,18
300
13:25
322
01:07,69
00:19,28
191,26
0
813,26
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2008 - kategorie OPEN MUŽI
Celkové pořadí St. č. Jméno Oddíl ETAPA Časovka Slalom Trestné  Body
čas  body čas  zpoždění čas zpoždění  body    
(min) body (s) (s) body Celkem
1 19 Veselý Michal Outdoor team UHK
224,52
300
10:19
136
00:58,38
00:09,97
98,90
0
534,90
2 78 Kadlec Martin PSP Club Koloběh
271,28
300
11:27
204
01:06,64
00:18,23
180,84
0
684,84
3 49 Mrvík Ivo Skialpin klub HS Orlické hory
210,52
300
12:48
285
01:00,63
00:12,22
121,22
0
706,22
4 32 Picek Svatopluk HS Strážné
217,17
300
11:35
212
01:08,19
00:19,78
196,22
0
708,22
5 21 Čupela Pavel www.x.iont.cz team
225,22
300
11:11
188
01:10,97
00:22,56
223,80
0
711,80
6 46 Polanecký Petr Dynafit Czech team
173,56
300
13:04
301
01:00,49
00:12,08
119,83
0
720,83
7 8 Stöhr František JPJ Jablonec nad Nisou
198,25
300
12:11
248
01:08,12
00:19,71
195,52
0
743,52
8 14 Zámečník Jan HO Bivak Ostrava
172,10
300
13:11
308
01:03,86
00:15,45
153,26
0
761,26
9 26 Veselý Pavel  
179,09
300
13:10
307
01:17,20
00:28,79
280,64
0
887,64
10 25 Kothera Tomáš  
220,00
300
15:24
441
01:05,59
00:17,18
170,43
0
911,43
11 45 Warawko Tomek Ski
225,15
300
15:41
458
01:13,79
00:25,38
251,77
0
1009,77
12 47 Faigl Zbyněk Jilemnice
216,59
300
14:37
394
01:26,09
00:37,68
373,79
0
1067,79
13 57 Kotleszka Darek Ski
231,42
300
13:14
311
01:38,54
00:50,13
497,29
0
1108,29
14 80 Janovský Jiří TJ Sokol Bradlec
228,44
300
12:37
274
01:43,57
00:55,16
547,19
0
1121,19
15 12 Burian Jan LK Mělník
255,00
300
16:58
535
01:29,62
00:41,21
408,80
0
1243,80
16 76 Janosh Pawlowski DKS 7SOWEK
211,41
300
16:37
514
01:34,55
00:46,14
457,71
0
1271,71
17 10 Kašpar Karel LK Mělník
254,00
300
14:30
387
01:54,86
01:06,45
659,18
0
1346,18
18 29 Skotnica Jiří HORAL
254,35
300
17:17
554
01:43,95
00:55,54
550,96
0
1404,96
19 73 Oblicki Lech Ski
272,19
300
20:06
723
02:09,17
01:20,76
801,14
0
1824,14
20 27 Srbený Jan  
237,15
300
18:37
634
02:27,88
01:39,47
986,74
0
1920,74
21 83 Guogonski Miroslaw Ski
181,47
300
13:16
313
01:22,22
00:33,81
335,40
0
0,00
22 82 Szymon Berzynski Ski
240,27
300
17:22
559
00:00,00
00:00,00
0,00
0
0,00
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2008 - kategorie OPEN ŽENY
Celk. poř. St. č. Jméno Oddíl ETAPA Časovka Slalom Trestné  Body
čas  body čas  zpoždění čas zpoždění  body    
(min) body (s) (s) body Celkem
1 20 Čechová Petra www.sportovky.cz 224,48 300 13:40 337 00:52,29 00:03,88 38,49 0 675,49
2 79 Smitková Martina PSP Club Koloběh 256,06 300 12:42 279 01:14,07 00:25,66 254,55 0 833,55
3 23 Hančová Denisa TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 212,41 300 15:17 434 01:04,45 00:16,04 159,12 0 893,12
4 28 Vášová Kateřina LK Mělník 304,59 300 16:44 521 01:13,71 00:25,30 250,98 0 1071,98
5 81 Galina Osuch Ski 243,33 300 15:33 450 01:45,29 00:56,88 564,25 0 1314,25
6 55 Hančová Klára TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou odstoupila
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2008 - kategorie JUNIOŘI
Celk.poř. St. č. Jméno Oddíl ETAPA Časovka Slalom Trestné  Body
čas  body čas  zpoždění čas zpoždění  body    
(min) body (s) (s) body Celkem
1 59 Groh Radoslav AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
132,34
300
8:03
0
00:58,88
00:10,47
103,86
0
403,86
2 69 Brožek Adam SAC Špindlerův Mlýn
197,49
300
10:25
142
00:54,70
00:06,29
62,40
0
504,40
3 33 Kincl Zbyněk HS Strážné
213,54
300
10:17
134
00:58,41
00:10,00
99,20
0
533,20
4 63 Fejfar Ondřej AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
196,13
300
8:34
31
01:09,79
00:21,38
212,09
0
543,09
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2008 - kategorie KADETI
Celk. poř. St. č. Jméno Oddíl ETAPA Časovka Slalom Trestné  Body
čas  body čas  zpoždění čas zpoždění  body    
(min) body (s) (s) body Celkem
1. 7 Stöhr Jan JPJ Jablonec nad Nisou
151,13
300
9:18
75
00:57,24
00:08,83
87,59
0
462,59
2. 6 Stöhr Pavel JPJ Jablonec nad Nisou
150,59
300
9:45
102
01:00,11
00:11,70
116,06
0
518,06
3. 67 Adámek Petr AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
193,57
300
11:25
202
01:06,43
00:18,02
178,76
0
680,76
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2008 - kategorie KADETKY
Celk. poř. St. č. Jméno Oddíl ETAPA Časovka Slalom Trestné  Body
čas  body čas  zpoždění čas zpoždění  body    
(min) body (s) (s) body Celkem
1. 65 Volfová Petra AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
205,47
300
12:04
241
01:01,27
00:12,86
127,57
0
668,57
2. 66 Mertlíková Eliška AKLVK Alpine Pro SKI TRAB team
212,51
300
12:52
289
01:22,60
00:34,19
339,16
0
928,16
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2008 - kategorie VETERÁNI
Celk. poř. St. č. Jméno Oddíl ETAPA Časovka Slalom Trestné  Body
čas  body čas  zpoždění(s) čas zpoždění  body    
(min) body (s) (s) body Celkem
1 37 Hepnar Josef Skialpin klub HS Orlické hory
151,22
300
9:18
75
00:55,02
00:06,61
65,57
0
440,57
2 72 Švec Milan SAC Špindlerův Mlýn
166,10
300
9:34
91
00:55,68
00:07,27
72,12
0
463,12
3 18 Drzygala Krzystof GOPR
166,40
300
9:05
62
00:59,23
00:10,82
107,33
0
469,33
4 39 Špaček Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
164,49
300
9:38
95
00:55,99
00:07,58
75,19
0
470,19
5 34 Kalousek Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
164,10
300
9:35
92
00:57,01
00:08,60
85,31
0
477,31
6 36 Samek Pavel Skialpin klub HS Orlické hory
193,08
300
11:22
199
00:54,18
00:05,77
57,24
0
556,24
7 31 Šimek Luboš HS Strážné
179,24
300
11:59
236
01:03,94
00:15,53
154,06
0
690,06
8 5 Fišer Pavel S.S.A.R. Trutnov
217,49
300
12:45
282
01:08,87
00:20,46
202,96
0
784,96
9 9 Barancewicz Jacek PL
235,00
300
14:09
366
01:29,86
00:41,45
411,18
0
1077,18