ZPĚT
DISKUZE O ZÁVODU...
 

 


 
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2009 - celkové výsledky
Poř
Jméno
Oddíl
ETAPA
Časovka
Slalom
Trestné
Body
čas
body
čas
zpoždění
čas
zpoždění
body
body
Celkem
(min)
(body)
(s)
(s)
1
64
Duch Miroslav AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
3:53:09
300
08:48,0
0
00:50,2
00:06,0
71,67
0
371,67
2
74
Štantejský Michal SAC Špindlerův Mlýn
4:05:36
300
09:00,0
12
00:49,7
00:05,5
59,73
0
371,73
3
39
Hepnar Jan Skialpin klub HS Orlické hory
4:04:33
300
09:36,0
48
00:46,8
00:02,6
35,84
0
383,84
4
83
Hák Zdeněk Alpin club Rokytnice n. Jiz.
4:12:46
300
10:48,0
120
00:44,2
00:00,0
0,00
0
420,00
5
56
Hepnar Josef Skialpin klub HS Orlické hory
3:56:04
300
10:02,0
74
00:51,3
00:07,1
83,62
0
457,62
6
38
Pochobradský Jan Skialpin klub HS Orlické hory
4:18:34
300
10:16,0
88
00:52,4
00:08,2
95,57
0
483,57
7
68
Fejfar Ondřej AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:52:11
300
09:05,0
17
00:58,6
00:14,4
167,24
0
484,24
8
17
Rousek Miloslav AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:43:55
300
10:42,0
114
00:51,4
00:07,2
83,62
0
497,62
9
84
Doubek Jan Alpin club Rokytnice n. Jiz.
3:04:32
300
11:54,0
186
00:45,1
00:00,9
11,95
0
497,95
10
67
Nekvinda Saša AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:44:15
300
10:24,0
96
00:53,1
00:08,9
107,51
0
503,51
11
25
Stöhr Pavel SG Kooperativa Jablonec n. Nis.
2:09:01
300
10:13,0
85
00:54,8
00:10,6
131,40
0
516,40
12
49
Fajt Jan Skialpin klub HS Orlické hory
3:57:52
300
11:14,0
146
00:49,9
00:05,8
71,67
0
517,67
13
76
Švec Milan SAC Špindlerův Mlýn
4:12:59
300
10:50,0
122
00:52,9
00:08,7
107,51
0
529,51
14
24
Stöhr Jan SG Kooperativa Jablonec n. Nis.
2:09:05
300
10:32,0
104
00:55,4
00:11,2
131,40
0
535,40
15
26
Šplíchal Láďa HO Tanvald
4:39:46
300
10:36,0
108
00:55,0
00:10,8
131,40
0
539,40
16
50
Špaček Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
4:02:17
300
10:25,0
97
00:56,1
00:11,9
143,35
0
540,35
17
73
Brožek Adam SAC Špindlerův Mlýn
4:59:43
300
11:14,0
146
00:52,4
00:08,2
95,57
0
541,57
18
13
Netík Lukáš  
3:22:45
300
12:05,0
197
00:47,8
00:03,6
47,78
0
544,78
19
5
Bánská Petra SAC Špindlerův Mlýn
4:37:01
300
12:19,0
211
00:47,7
00:03,5
35,84
0
546,84
20
51
Kalousek Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
4:38:44
300
11:29,0
161
00:52,1
00:07,9
95,57
0
556,57
21
72
Švec Matěj SAC Špindlerův Mlýn
2:33:35
300
10:31,0
103
00:57,3
00:13,1
155,29
0
558,29
22
18
Matouš Vojtěch Mammut sport
3:28:45
300
11:09,0
141
00:54,2
00:10,0
119,46
0
560,46
23
31
Veselý Michal  
3:22:55
300
11:06,0
138
00:55,2
00:11,0
131,40
0
569,40
24
75
Dunka Štěpán SAC Špindlerův Mlýn
4:18:16
300
11:34,0
166
00:53,1
00:08,9
107,51
0
573,51
25
69
Formánková Dita AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:58:43
300
11:57,0
189
00:52,0
00:07,8
95,57
0
584,57
26
43
Chalupa Martin Skialpin klub HS Orlické hory
4:15:42
300
11:34,0
166
00:55,4
00:11,2
131,40
0
597,40
27
11
Petrák Jaroslav HS Jizerské hory
4:51:27
300
10:41,0
113
00:59,8
00:15,6
191,13
0
604,13
28
88
Hloušek Martin  
4:49:57
300
12:13,0
205
00:53,1
00:08,9
107,51
0
612,51
29
3
Jindřišek Jan SAC Špindlerův Mlýn
4:45:18
300
12:29,0
221
00:53,1
00:08,9
107,51
0
628,51
30
70
Schubert Erwin AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:44:06
300
10:47,0
119
01:01,9
00:17,7
215,02
0
634,02
31
12
Semerádt Jan HS Jizerské hory
4:51:42
300
11:50,0
182
00:57,5
00:13,3
155,29
0
637,29
32
6
Svoboda Jan Wild Weasels
5:19:20
300
11:05,0
137
01:02,2
00:18,0
215,02
0
652,02
33
23
Stöhr František HO Tanvald
2:50:36
300
12:45,0
237
00:54,6
00:10,4
119,46
0
656,46
34
52
Rozlívka Radek Skialpin klub HS Orlické hory
3:22:00
300
13:11,0
263
00:51,7
00:07,5
95,57
0
658,57
35
35
Šimek Luboš HS Strážné
4:49:02
300
13:05,0
257
00:53,4
00:09,2
107,51
0
664,51
36
65
Adámek Petr AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
3:05:00
300
11:36,0
168
01:01,3
00:17,1
203,08
0
671,08
37
42
Ráb Jaroslav Skialpin klub HS Orlické hory
5:06:57
300
13:13,0
265
00:53,6
00:09,4
107,51
0
672,51
38
47
Pávek Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
5:00:09
300
11:51,0
183
01:00,1
00:15,9
191,13
0
674,13
39
7
Němec Michal AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:39:56
300
10:44,0
116
01:06,1
00:21,9
262,81
0
678,81
40
36
Bošek Jiří Mammut sport
3:28:51
300
12:32,0
224
00:58,2
00:14,0
167,24
0
691,24
41
32
Čechová Petra  
3:22:34
300
14:18,0
330
00:50,2
00:06,0
71,67
0
701,67
42
85
Pospíšil Vít TJ Slovan Zdravotník
3:31:12
300
11:34,0
166
01:04,1
00:19,9
238,91
0
704,91
43
45
Samek Pavel Skialpin klub HS Orlické hory
5:11:11
300
13:10,0
262
00:56,4
00:12,2
143,35
0
705,35
44
58
Polanecký Petr Benešovský klub skialpinistů
2:53:10
300
13:13,0
265
00:56,7
00:12,5
143,35
0
708,35
45
66
Sádlo Dominik AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
3:04:57
300
12:04,0
196
01:01,8
00:17,6
215,02
0
711,02
46
28
Kopecký Martin Sovy z Bělečka
3:25:15
300
11:57,0
189
01:03,0
00:18,8
226,97
0
715,97
47
4
Picek Svatopluk HS Strážné
5:09:43
300
13:25,0
277
00:56,1
00:12,0
143,35
0
720,35
48
29
Pleskač Jirka AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:43:07
300
13:02,0
254
00:57,9
00:13,7
167,24
0
721,24
49
2
Veselý Pavel HSK Horní 143
4:58:16
300
12:18,0
210
01:02,9
00:18,7
226,97
0
736,97
50
46
Beneš Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
5:10:09
300
13:34,0
286
00:57,5
00:13,3
155,29
0
741,29
51
27
Šilar Zdeněk  
5:08:00
300
11:54,0
186
01:07,0
00:22,8
274,75
0
760,75
52
10
Novák Petr HK Choceň
4:58:30
300
11:44,0
176
01:09,4
00:25,2
298,64
0
774,64
53
16
Hasala Petr MUDr.  
3:04:52
300
12:47,0
239
01:04,1
00:19,9
238,91
0
777,91
54
14
Kothera Tomáš  
3:22:42
300
14:46,0
358
00:55,8
00:11,6
143,35
0
801,35
55
60
Kolář Tomáš Tigi-Shu
4:46:32
300
14:26,0
338
00:59,6
00:15,4
179,19
0
817,19
56
80
Jahodová Šárka DSA Modrý důl
5:13:02
300
14:16,0
328
00:59,7
00:15,5
191,13
0
819,13
57
1
Fišer Pavel S.S.A.R. Trutnov
5:29:59
300
15:05,0
377
00:55,8
00:11,6
143,35
0
820,35
58
30
Šmíd Ivan Ski Alp Dědek
4:09:46
300
12:06,0
198
01:11,3
00:27,1
322,53
0
820,53
59
9
Čupela Pavel Wild Weasels
5:19:24
300
12:04,0
196
01:12,7
00:28,5
346,43
0
842,43
60
81
Lukeš Tomáš LK Balvan
4:36:24
300
12:32,0
224
01:10,7
00:26,6
322,53
0
846,53
61
8
Šoubová Petra SKOL CZ
3:25:17
300
14:09,0
321
01:03,8
00:19,6
238,91
0
859,91
62
71
Kaláb Miloš HK Letohrad
4:58:43
300
11:49,0
181
01:16,2
00:32,0
382,26
0
863,26
63
33
Kotleszka Darek  
3:29:01
300
13:29,0
281
01:09,0
00:24,8
298,64
0
879,64
64
21
Rendl Lukáš Mammut sport
3:28:56
300
15:27,0
399
00:59,9
00:15,7
191,13
0
890,13
65
59
Čepelka Jan HS Černý důl
5:15:48
300
12:41,0
233
01:14,0
00:29,8
358,37
0
891,37
66
87
Budský Šimon Tigi-Shu
4:55:45
300
15:32,0
404
01:00,7
00:16,5
191,13
0
895,13
67
57
Zlámal Jaroslav HS Černý důl
5:26:17
300
14:35,0
347
01:06,4
00:22,2
262,81
0
909,81
68
20
Šťastný Jiří Mammut sport
3:36:18
300
15:59,0
431
01:00,2
00:16,0
191,13
0
922,13
69
79
Šavel Jan parta.cz
3:22:59
300
14:29,0
341
01:10,1
00:25,9
310,59
0
951,59
70
34
Glogowski Mirek  
3:32:05
300
14:32,0
344
01:13,2
00:29,0
346,43
0
990,43
71
22
Klemša Tomáš Mammut sport
4:38:02
300
14:13,0
325
01:14,7
00:30,5
370,32
0
995,32
72
63
Tauchman Jiří HK Jizera
3:07:53
300
12:39,0
231
01:23,2
00:39,0
465,88
0
996,88
73
55
Nová Martina HS Strážné
4:13:43
300
17:02,0
494
01:05,8
00:21,6
262,81
0
1056,81
74
19
Thůma Jakub Mammut sport
3:46:37
300
17:59,0
551
01:08,9
00:24,7
298,64
0
1149,64
75
48
Janovský Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
5:52:26
300
12:26,0
218
01:23,4
00:39,2
465,88
230
1213,88
76
89
Hrkal Vít  
3:36:28
300
18:21,0
573
01:12,9
00:28,7
346,43
0
1219,43
77
90
Hodlas Tomáš  
3:35:08
300
18:40,0
592
01:13,2
00:29,0
346,43
0
1238,43
78
78
Petržilka Tomáš parta.cz
4:11:12
300
16:54,0
486
01:21,8
00:37,6
453,94
0
1239,94
79
44
Hepnarová Lenka Skialpin klub HS Orlické hory
6:05:06
300
15:47,0
419
01:00,1
00:15,9
191,13
360
1270,13
80
15
Srbený Jan  
4:03:30
300
18:37,0
589
01:23,9
00:39,7
477,83
0
1366,83
81
53
Mrvík Ivo Skialpin klub HS Orlické hory
3:18:32
300
14:05,0
317
01:48,4
01:04,2
764,52
0
1381,52
82
86
Hanzlíková Jaroslava  
6:09:21
300
17:00,0
492
01:02,4
00:18,2
215,02
400
1407,02
83
77
Borovička Luboš  
3:52:39
300
21:57,0
789
01:18,5
00:34,3
406,15
0
1495,15
84
82
Tomsová Pavlína Wild Weasels
4:15:06
300
19:35,0
647
01:31,5
00:47,3
561,45
0
1508,45
85
62
Jazienicki Mariusz  
3:45:54
300
19:41,0
653
01:36,2
00:52,0
621,18
0
1574,18
x
40
Hlavsa Jakub Skialpin klub HS Orlické hory
xxx
xxx
18:42,0
594
01:14,6
00:30,4
358,37
xxx
xxx
x
41
Drzygala Krzysztof Gopr
xxx
xxx
10:55,0
127
xxx
xxx
0,00
xxx
xxx
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2009 - kategorie MUŽI
Poř
Jméno
Oddíl
ETAPA
Časovka
Slalom
Trestné
Body
čas
body
čas
zpoždění
čas
zpoždění
body
body
Celkem
(min)
(body)
(s)
(s)
1
64
Duch Miroslav AKLVK Alpine Pro Ski Trab team
3:53:09
300
08:48,0
0
00:50,2
00:06,0
71,67
0
371,67
2
74
Štantejský Michal SAC Špindlerův Mlýn
4:05:36
300
09:00,0
12
00:49,7
00:05,5
59,73
0
371,73
3
39
Hepnar Jan Skialpin klub HS Orlické hory
4:04:33
300
09:36,0
48
00:46,8
00:02,6
35,84
0
383,84
4
83
Hák Zdeněk Alpin club Rokytnice n. Jiz.
4:12:46
300
10:48,0
120
00:44,2
00:00,0
0,00
0
420,00
5
38
Pochobradský Jan Skialpin klub HS Orlické hory
4:18:34
300
10:16,0
88
00:52,4
00:08,2
95,57
0
483,57
6
17
Rousek Miloslav AKLVK Alpine Pro Ski Trab team
4:43:55
300
10:42,0
114
00:51,4
00:07,2
83,62
0
497,62
7
67
Nekvinda Saša AKLVK Alpine Pro Ski Trab team
4:44:15
300
10:24,0
96
00:53,1
00:08,9
107,51
0
503,51
8
26
Šplíchal Láďa HO Tanvald
4:39:46
300
10:36,0
108
00:55,0
00:10,8
131,40
0
539,40
9
73
Brožek Adam SAC Špindlerův Mlýn
4:59:43
300
11:14,0
146
00:52,4
00:08,2
95,57
0
541,57
10
75
Dunka Štěpán SAC Špindlerův Mlýn
4:18:16
300
11:34,0
166
00:53,1
00:08,9
107,51
0
573,51
11
43
Chalupa Martin Skialpin klub HS Orlické hory
4:15:42
300
11:34,0
166
00:55,4
00:11,2
131,40
0
597,40
12
11
Petrák Jaroslav HS Jizerské hory
4:51:27
300
10:41,0
113
00:59,8
00:15,6
191,13
0
604,13
13
88
Hloušek Martin  
4:49:57
300
12:13,0
205
00:53,1
00:08,9
107,51
0
612,51
14
3
Jindřišek Jan SAC Špindlerův Mlýn
4:45:18
300
12:29,0
221
00:53,1
00:08,9
107,51
0
628,51
15
12
Semerádt Jan HS Jizerské hory
4:51:42
300
11:50,0
182
00:57,5
00:13,3
155,29
0
637,29
16
6
Svoboda Jan Wild Weasels
5:19:20
300
11:05,0
137
01:02,2
00:18,0
215,02
0
652,02
17
42
Ráb Jaroslav Skialpin klub HS Orlické hory
5:06:57
300
13:13,0
265
00:53,6
00:09,4
107,51
0
672,51
18
7
Němec Michal AKLVK Alpine Pro Ski Trab team
4:39:56
300
10:44,0
116
01:06,1
00:21,9
262,81
0
678,81
19
60
Kolář Tomáš Tigi-Shu
4:46:32
300
14:26,0
338
00:59,6
00:15,4
179,19
0
817,19
20
9
Čupela Pavel Wild Weasels
5:19:24
300
12:04,0
196
01:12,7
00:28,5
346,43
0
842,43
21
81
Lukeš Tomáš LK Balvan
4:36:24
300
12:32,0
224
01:10,7
00:26,6
322,53
0
846,53
22
71
Kaláb Miloš HK Letohrad
4:58:43
300
11:49,0
181
01:16,2
00:32,0
382,26
0
863,26
23
87
Budský Šimon Tigi-Shu
4:55:45
300
15:32,0
404
01:00,7
00:16,5
191,13
0
895,13
x
40
Hlavsa Jakub Skialpin klub HS Orlické hory
xxx
xxx
18:42,0
594
01:14,6
00:30,4
358,37
xxx
xxx
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2009 - kategorie ŽENY
Poř
Jméno
Oddíl
ETAPA
Časovka
Slalom
Trestné
Body
čas
body
čas
zpoždění
čas
zpoždění
body
body
Celkem
(min)
(body)
(s)
(s)
1
5
Bánská Petra SAC Špindlerův Mlýn
4:37:01
300
12:19,0
211
00:47,7
00:03,5
35,84
0
546,84
2
69
Formánková Dita AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:58:43
300
11:57,0
189
00:52,0
00:07,8
95,57
0
584,57
3
80
Jahodová Šárka DSA Modrý důl
5:13:02
300
14:16,0
328
00:59,7
00:15,5
191,13
0
819,13
4
44
Hepnarová Lenka Skialpin klub HS Orlické hory
6:05:06
300
15:47,0
419
01:00,1
00:15,9
191,13
360
1270,13
5
86
Hanzlíková Jaroslava  
6:09:21
300
17:00,0
492
01:02,4
00:18,2
215,02
400
1407,02

 

Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2009 - kategorie OPEN MUŽI
Poř
Jméno
Oddíl
ETAPA
Časovka
Slalom
Trestné
Body
čas
body
čas
zpoždění
čas
zpoždění
body
body
Celkem
(min)
(body)
(s)
(s)
1
84
Doubek Jan Alpin club Rokytnice n. Jiz.
3:04:32
300
11:54,0
186
00:45,1
00:00,9
11,95
0
497,95
2
13
Netík Lukáš  
3:22:45
300
12:05,0
197
00:47,8
00:03,6
47,78
0
544,78
3
18
Matouš Vojtěch Mammut sport
3:28:45
300
11:09,0
141
00:54,2
00:10,0
119,46
0
560,46
4
31
Veselý Michal  
3:22:55
300
11:06,0
138
00:55,2
00:11,0
131,40
0
569,40
5
23
Stöhr František HO Tanvald
2:50:36
300
12:45,0
237
00:54,6
00:10,4
119,46
0
656,46
6
52
Rozlívka Radek Skialpin klub HS Orlické hory
3:22:00
300
13:11,0
263
00:51,7
00:07,5
95,57
0
658,57
7
36
Bošek Jiří Mammut sport
3:28:51
300
12:32,0
224
00:58,2
00:14,0
167,24
0
691,24
8
85
Pospíšil Vít TJ Slovan Zdravotník
3:31:12
300
11:34,0
166
01:04,1
00:19,9
238,91
0
704,91
9
58
Polanecký Petr Benešovský klub skialpinistů
2:53:10
300
13:13,0
265
00:56,7
00:12,5
143,35
0
708,35
10
28
Kopecký Martin Sovy z Bělečka
3:25:15
300
11:57,0
189
01:03,0
00:18,8
226,97
0
715,97
11
27
Šilar Zdeněk  
5:08:00
300
11:54,0
186
01:07,0
00:22,8
274,75
0
760,75
12
16
Hasala Petr MUDr.  
3:04:52
300
12:47,0
239
01:04,1
00:19,9
238,91
0
777,91
13
14
Kothera Tomáš  
3:22:42
300
14:46,0
358
00:55,8
00:11,6
143,35
0
801,35
14
33
Kotleszka Darek  
3:29:01
300
13:29,0
281
01:09,0
00:24,8
298,64
0
879,64
15
21
Rendl Lukáš Mammut sport
3:28:56
300
15:27,0
399
00:59,9
00:15,7
191,13
0
890,13
16
20
Šťastný Jiří Mammut sport
3:36:18
300
15:59,0
431
01:00,2
00:16,0
191,13
0
922,13
17
79
Šavel Jan parta.cz
3:22:59
300
14:29,0
341
01:10,1
00:25,9
310,59
0
951,59
18
34
Glogowski Mirek  
3:32:05
300
14:32,0
344
01:13,2
00:29,0
346,43
0
990,43
19
22
Klemša Tomáš Mammut sport
4:38:02
300
14:13,0
325
01:14,7
00:30,5
370,32
0
995,32
20
63
Tauchman Jiří HK Jizera
3:07:53
300
12:39,0
231
01:23,2
00:39,0
465,88
0
996,88
21
19
Thůma Jakub Mammut sport
3:46:37
300
17:59,0
551
01:08,9
00:24,7
298,64
0
1149,64
22
89
Hrkal Vít  
3:36:28
300
18:21,0
573
01:12,9
00:28,7
346,43
0
1219,43
23
90
Hodlas Tomáš  
3:35:08
300
18:40,0
592
01:13,2
00:29,0
346,43
0
1238,43
24
78
Petržilka Tomáš parta.cz
4:11:12
300
16:54,0
486
01:21,8
00:37,6
453,94
0
1239,94
25
15
Srbený Jan  
4:03:30
300
18:37,0
589
01:23,9
00:39,7
477,83
0
1366,83
26
53
Mrvík Ivo Skialpin klub HS Orlické hory
3:18:32
300
14:05,0
317
01:48,4
01:04,2
764,52
0
1381,52
27
77
Borovička Luboš  
3:52:39
300
21:57,0
789
01:18,5
00:34,3
406,15
0
1495,15
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2009 - kategorie OPEN ŽENY
Poř
Jméno
Oddíl
ETAPA
Časovka
Slalom
Trestné
Body
čas
body
čas
zpoždění
čas
zpoždění
body
body
Celkem
(min)
(body)
(s)
(s)
1
32
Čechová Petra Rokytnice nad Jizerou
3:22:34
300
14:18,0
330
00:50,2
00:06,0
71,67
0
701,67
2
8
Šoubová Petra SKOL CZ
3:25:17
300
14:09,0
321
01:03,8
00:19,6
238,91
0
859,91
3
55
Nová Martina HS Strážné
4:13:43
300
17:02,0
494
01:05,8
00:21,6
262,81
0
1056,81
4
82
Tomsová Pavlína Wild Weasels
4:15:06
300
19:35,0
647
01:31,5
00:47,3
561,45
0
1508,45
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2009 - kategorie JUNIOŘI
Poř
Jméno
Oddíl
ETAPA
Časovka
Slalom
Trestné
Body
čas
body
čas
zpoždění
čas
zpoždění
body
body
Celkem
(min)
(body)
(s)
(s)
1
68
Fejfar Ondřej AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:52:11
300
09:05,0
17
00:58,6
00:14,4
167,24
0
484,24
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2009 - kategorie KADETI
Poř
Jméno
Oddíl
ETAPA
Časovka
Slalom
Trestné
Body
čas
body
čas
zpoždění
čas
zpoždění
body
body
Celkem
(min)
(body)
(s)
(s)
1 25 Stöhr Pavel SG Kooperativa Jablonec n. Nis.
2:09:01
300
10:13,0
85
00:54,8
00:10,6
131,40
0
516,40
2 24 Stöhr Jan SG Kooperativa Jablonec n. Nis.
2:09:05
300
10:32,0
104
00:55,4
00:11,2
131,40
0
535,40
3 72 Švec Matěj SAC Špindlerův Mlýn
2:33:35
300
10:31,0
103
00:57,3
00:13,1
155,29
0
558,29
4 65 Adámek Petr AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
3:05:00
300
11:36,0
168
01:01,3
00:17,1
203,08
0
671,08
5
66
Sádlo Dominik AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
3:04:57
300
12:04,0
196
01:01,8
00:17,6
215,02
0
711,02
Výsledková listina závodu O dřevěného Krakonoše 2009 - kategorie VETERÁNI
Poř
Jméno
Oddíl
ETAPA
Časovka
Slalom
Trestné
Body
čas
body
čas
zpoždění
čas
zpoždění
body
body
Celkem
(min)
(body)
(s)
(s)
1
56
Hepnar Josef Skialpin klub HS Orlické hory
3:56:04
300
10:02,0
74
00:51,3
00:07,1
83,62
0
457,62
2
49
Fajt Jan Skialpin klub HS Orlické hory
3:57:52
300
11:14,0
146
00:49,9
00:05,8
71,67
0
517,67
3
76
Švec Milan SAC Špindlerův Mlýn
4:12:59
300
10:50,0
122
00:52,9
00:08,7
107,51
0
529,51
4
50
Špaček Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
4:02:17
300
10:25,0
97
00:56,1
00:11,9
143,35
0
540,35
5
51
Kalousek Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
4:38:44
300
11:29,0
161
00:52,1
00:07,9
95,57
0
556,57
6
70
Schubert Erwin AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:44:06
300
10:47,0
119
01:01,9
00:17,7
215,02
0
634,02
7
35
Šimek Luboš HS Strážné
4:49:02
300
13:05,0
257
00:53,4
00:09,2
107,51
0
664,51
8
47
Pávek Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
5:00:09
300
11:51,0
183
01:00,1
00:15,9
191,13
0
674,13
9
45
Samek Pavel Skialpin klub HS Orlické hory
5:11:11
300
13:10,0
262
00:56,4
00:12,2
143,35
0
705,35
10
4
Picek Svatopluk HS Strážné
5:09:43
300
13:25,0
277
00:56,1
00:12,0
143,35
0
720,35
11
29
Pleskač Jirka AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
4:43:07
300
13:02,0
254
00:57,9
00:13,7
167,24
0
721,24
12
2
Veselý Pavel HSK Horní 143
4:58:16
300
12:18,0
210
01:02,9
00:18,7
226,97
0
736,97
13
46
Beneš Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
5:10:09
300
13:34,0
286
00:57,5
00:13,3
155,29
0
741,29
14
10
Novák Petr HK Choceň
4:58:30
300
11:44,0
176
01:09,4
00:25,2
298,64
0
774,64
15
1
Fišer Pavel S.S.A.R. Trutnov
5:29:59
300
15:05,0
377
00:55,8
00:11,6
143,35
0
820,35
16
30
Šmíd Ivan Ski Alp Dědek
4:09:46
300
12:06,0
198
01:11,3
00:27,1
322,53
0
820,53
17
59
Čepelka Jan HS Černý důl
5:15:48
300
12:41,0
233
01:14,0
00:29,8
358,37
0
891,37
18
57
Zlámal Jaroslav HS Černý důl
5:26:17
300
14:35,0
347
01:06,4
00:22,2
262,81
0
909,81
19
48
Janovský Jiří Skialpin klub HS Orlické hory
5:52:26
300
12:26,0
218
01:23,4
00:39,2
465,88
230
1213,88
20
62
Jazienicki Mariusz  
3:45:54
300
19:41,0
653
01:36,2
00:52,0
621,18
0
1574,18
X
41
Drzygala Krzysztof Gopr
xxx
xxx
10:55,0
127
xxx
xxx
0,00
xxx
xxx